• Wymiana serwis okien dachowych
  • biuro@bemar.pl

ul.Półłanki 60, 30-740 Kraków

694 300 750

Montaż okna Velux GPL/GPU

Montaż okna Velux GPL/GPU

Okno VELUX GPL  to okno obrotowo-klapowe o kącie otwarcia skrzydła do 45 stopni. Wykonane z naturalnej sosny klejonej warstwowo, trzykrotnie lakierowane. W dolnej części klamka, w górnej części uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza.  Wyposażone w szybę energooszczędną, hartowaną i klejoną od środka.

Wszystkie prezentowane zdjęcia są własnością firmy BEMAR i podlegają ochronie na mocy ustawy.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów.

Montaż okna Velux GPL       Montaż okna Velux GPL

Montaż okna Velux GPL       Montaż okna Velux GPL

Montaż okna dachowego Velux GPU

Okno wykonane w technologii rdzenia drewnianego, pokrytego ciśnieniowo poliuretanem, w kolorze białym, rekomendowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, np. łazienki, kuchnie. Okna z podwójnym klapowo-obrotowym otwieraniem potrafią zupełnie odmienić pomieszczenie. Dzięki łatwemu otwieraniu oraz szerokiemu na 45 stopni kątowi uchylenia okna, zapewniają dużo światła dziennego, wentylację i poczucie przestrzeni w pomieszczeniach na poddaszu. Rezultat w postaci ilości światła dziennego oraz świeżego powietrza jest zdumiewający, nie wspominając o bezcennym widoku na zewnątrz.

  

Velux GPU  

 

 

Udostępnij:

Polecamy

Montaż okien

Okna dachowe montujemy od 1997 roku. Posiadamy doświadczenie i dużą praktykę w instalacji okien o różnym stopniu trudności. Proszę pamietać, tylko prawidłowo zainstalowane okno dachowe zapewni komfort Twojemu poddaszu. Zaufaj profesjonalistom.

Zobacz