• Wymiana serwis okien dachowych
  • biuro@bemar.pl

ul.Półłanki 60, 30-740 Kraków

694 300 750

Montaż okna dachowego z gr. Velux Blue 7043

Montaż okna dachowego z gr. Velux Blue 7043

Okna dachowe Blue 7043 z drewna wraz z kołnierzem uniwersalnym, cena za komplet (okno + kołnierz) 650 zł brutto

Okno Blue montaż z grupy VeluxOkna dachowe BLUE 7043 produkowane są przez firmę ALTATERRA, Ltd. na Węgrzech. Producent jest liczącym się w Europie producentem okien dachowych, obecnym na 30 rynkach, głównie w krajach europejskich, ale również na innych rynkach całego świata. Jest firmą o bogatej historii, częścią dużej grupy (Grupy VKR) i doświadczeniu w dziedzinie produkcji okien dachowych sięgającym ponad 60 lat. Do grupy VKR należy również firma VELUX.

Oferowane dla Państwa okna adresowane są dla klienta który poszukuje bardzo dobrego okna dachowego dysponującego niewielkim budżetem.Okno dachowe BLUE z grupy Velux

Na okna dachowe BLUE 7043 udzielana jest 10 letnia gwarancja producenta. Okna wyposażone są w jednokomorowy zestaw szybowy o grubości 24mm wypełnione argonem. Wszystkie okna dachowe BLUE posiadają zewnętrzną szybę hartowaną. Ramy i skrzydła wykonane są z wyselekcjonowanego drewna sosnowego zabezpieczanego powłoką ochronną przed grzybami i szkodnikami za pomocą impregnacji próżniowej. Lakierowane bezbarwnym ekologicznym lakierem akrylowym pozwala zachować naturalny kolor drewna. Okna dachowe można montować w dachach których kąt nachylenia wynosi od 15 do 90 stopni. Pasywną wentylację uzyskujemy w drugiej pozycji zamknięcia. Użyte oblachowania zostały wykonane z blach aluminiowej o odpowiedniej grubości zabezpieczonej poliestrem odpornym na czynniki atmosferyczne.

Doskonała izolacja termiczna współczynnik przenikania ciepła:
Okna dachowe BLUE 7043 sprzedawane są w komplecie z uniwersalnym kołnierzem, kolor oblachowania szary RAL 7043
Okno wykonane z klejonego drewna sosnowego malowanego lakierem ekologicznym.

 

 

 

Zawiasy w oknach BlueParametry techniczne:

Pakiet szybowy: 4x16x4H
Wsp. przenikania ciepła szyby: Ug= 1,1 W/m2K
Wsp. Przenikania ciepła okna: Uw= 1,3 W/m2K
Materiał stolarki: klejone drewno sosnowe
Klamka:z funkcją mikrouchylenia
Gwarancja: 10 lat
Zakres montażu: 15-90
Kolor oblachowania: RAL 7043

Udostępnij:

Polecamy

Montaż okien

Okna dachowe montujemy od 1997 roku. Posiadamy doświadczenie i dużą praktykę w instalacji okien o różnym stopniu trudności. Proszę pamietać, tylko prawidłowo zainstalowane okno dachowe zapewni komfort Twojemu poddaszu. Zaufaj profesjonalistom.

Zobacz