• Wymiana serwis okien dachowych
  • biuro@bemar.pl

ul.Półłanki 60, 30-740 Kraków

694 300 750

Naprawa uszkodzonych zawiasów

Naprawa uszkodzonych zawiasów

Zawiasy i zamki w każdym oknie to serca tych urządzeń. Od ich prawidłowej pracy zależy działanie całego okna, dlatego nie należy zapominać o smarowaniu tych ruchomych części. W przeciwnym razie szczególnie w oknach dachowych po otwarciu okna nie jest możliwe jego zamknięcie co grozi zalaniem pomieszczenia.  W takim przypadku należy wymienić komplet zawiasów w oknie.

Jednocześnie należy zauważyć, że przyczyną przyspieszonego starzenia się zawiasów jest zły montaż okien to znaczy nie ustawienie prawidłowych szczelin pionowych i poziomych , które możliwe jest tylko na etapie montażu.

Do prawidłowego dobrania zawiasów, należy dokładnie podać tabliczkę znamionową okna, która jest umieszczona na oknie przez producentów. Da to Państwu i nam 100% pewność, że zamówione elementy będą pasowały do zamontowanych okien.

Zapraszam do zakupu zawiasów do okien dachowych na sklepie internetowym : www.brws.eu

Zawias VeluxZawias Fakro

Udostępnij:

Polecamy

Montaż okien

Okna dachowe montujemy od 1997 roku. Posiadamy doświadczenie i dużą praktykę w instalacji okien o różnym stopniu trudności. Proszę pamietać, tylko prawidłowo zainstalowane okno dachowe zapewni komfort Twojemu poddaszu. Zaufaj profesjonalistom.

Zobacz