• Wymiana serwis okien dachowych
  • biuro@bemar.pl

ul.Półłanki 60, 30-740 Kraków

694 300 750

Montaż i wymiana okna dachowego

Montaż i wymiana okna dachowego

Montaż okien dachowych wydaje się być dość prostą czynnością dobrze znaną dekarzom. Jak pokazuje praktyka oraz ilość wykonywanych poprawek przez  firmę Bemar, wynikających z błędów, zaniedbań oraz braku wiedzy wykonawczej i doświadczenia, nadal jest to skomplikowany element w montażu okien dachowych.Montaż zestawu BDX

Korzystamy z wieloletniej praktyki i  doświadczenia zdobytego u producenta po przez specjalne szkolenia dekarskie.

Szkolimy się w zakresie nowych produktów oraz zmian wprowadzanych przez producentów. Korzystamy z oryginalnych produktów producentów oraz systemowych rozwiązań badanych w  laboratoriach na, które producenci dają wieloletnie gwarancje.

Dziś okna Dachowe to nie tylko podstawowe materiały do budowy domu, ale cały system elementów montażowych zapewniających szczelność połączenia okna dachowego z połacią dachu oraz docieplenie rejonu wokół okna co jest ważne przy realizowaniu obiektów o podwyższonych parametrach termoizolacyjnych. 

Montowanie kontowników montażowych

Udostępnij:

Polecamy

Montaż okien

Okna dachowe montujemy od 1997 roku. Posiadamy doświadczenie i dużą praktykę w instalacji okien o różnym stopniu trudności. Proszę pamietać, tylko prawidłowo zainstalowane okno dachowe zapewni komfort Twojemu poddaszu. Zaufaj profesjonalistom.

Zobacz